Kategoriler
Genel

Sert Seven Damla

Gaziantep’in en sert sikişen escortu Damla karşında tatlım. 1,67 boyunda 23 yaşında, buğday tenli, iri kalçalı, yumuşak tenli ve kıvrımlı vücut hatlarına sahip bir kadınım. İsmimin naifliğine aldanmanı asla tavsiye etmiyorum çünkü okyanusun sert dalgaları gibi zıplarım üstünde ve beni ne kadar sert sikersen o kadar mutlu olurum bebeğim. Sertlik konusunda tek sınırım beni yaralamaman ve bana kalıcı hasarlar vermemen onun dışında Gaziantep’de ki pofuduk pandalarla beni asla karıştırma. Bunun için tüm oyuncaklara sahibim ve içlerinde en sevdiğim kırbaçtır. Sana nasıl dokunmamamı istersen sana o şekilde dokunurum. Şimdi artık kimse seni tanımak ve isteklerini önemsemek konusunda özenli değil ama benim üstümü başımı yırtarak beni soyarken bana hoşlanmadığın şeyleri söyleyebilirsin çünkü nelerden hoşlanırsın nelerden hoşlanmazsın bunları bilirsem çekinmeden sana isteklerin ve sevdiğin şeyler doğrultusunda yaklaşırım. Sen beni istediğin gibi parçalayabilirsin ama bebeğim. Sımsıkı ve iri kalçalarımda bırakacağın şaplak izleri ve kırbaç izlerinin kızarıklığı beni çok tahrik ediyor eminim ki bu seni de çok tatmin edecektir.
Herkes tutturmuş kavga sonu seks deyip duruyor, benim duygusal hiçbir şeyle hiçbir alakam yok, benim için seksin doğal içgüdüsüdür sertlik. Tabiri caizse sertlik kanında var seksin.
Gaziantep sokaklarında ki ucuz ve sağlıksız dolaşan genç kadınların aksine, sağlıklı, öz bakımı yüksek, kendisiyle ilgili tüm sorunları aşmış ve ne istediğini bilen, seks konusunda asla doyuma ulaşamayan ve kimliğini oluşturmuş bir kadınım. Sana saplanıp kalacağım tek an bana saplayıp kaldığın andır bebeğim. Sağlıklı, azgın, bakımlı, hareketli ve coşkulu yenilikçi ve sınırsız bir kadınla birlikte olmak istiyorsan doğru adrestesin. Üstümde inim inim inleyeceğimiz o sımsıkı kavuşum için sağlaman gereken en önemli şey güven ve ben bir otel odasında kendimi güvende hissediyorum. Yok apartmandakiler yok o, yok bu, yok şu diye düşünmeden doya doya sikişmek istiyorum çünkü. Bu yüzden beni bir an önce ara bebeğim ve doya doya sikişelim. Daha önce yaşamadığın kadar özgür bir seks için ben burada senin bana ulaşmanı bekliyor olacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir